Ania Lutz
Ania Lutz
Człowiek orkiestra w przenośni i dosłownie. Zajmuje się oprawą muzyczną festiwalu oraz pozyskiwaniem środków na to wydarzenie. Kocha pracę z młodzieżą oraz śpiew, którego także uczy. Bierze udział w niezliczonych projektach zdobywając nagrody i uznanie. Bardzo pracowita, skromna i otwarta na drugiego człowieka. Mama jednego syna – także muzyka.
Joasia Ostrowska
Joasia Ostrowska
Odpowiedzialna za dobór prelegentów oraz ich pobyt w czasie festiwalu. Rozwiązuje konflikty i trudności przy tym świetna organizatorka i logistyk. Zawsze przygotowana na każdą sytuację. Potrafi doradzić i znaleźć rozwiązanie problemu w każdej sytuacji. Żona i mama czwórki dzieci, a także odpowiedzialna za wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca w Bielawie.
Kornelia Wajda
Kornelia Wajda
Zajmuje się wolontariuszami oraz mediami społecznościowymi festiwalu. Zawsze radosna i chętnie służy pomocą. Posiada ogrom cierpliwości, którą dzieli się także w swojej pracy jako pielęgniarka. Kocha podróże, pielgrzymowanie oraz spotkania z przyjaciółmi.
Aga Zawłocka
Aga Zawłocka
Odpowiedzialna za recepcję, czyli rejestrację grup oraz pilnuje wydatków festiwalu. Empatyczna a zarazem stanowcza. Chętnie służy pomocą, zwłaszcza osobom, które często nie radzą sobie w tym świecie. Kocha wszystkie zwierzaki, zieloną herbatę oraz siatkówkę. Wychowawca w szkole. Mama dwójki dzieci.
Wiola Sobczyńska
Wiola Sobczyńska
Zajmuje się festiwalowym sklepikiem oraz gastronomią. Zabawna i komunikatywna, jej ciepło i uśmiech udziela się każdemu, kto z nią przebywa i rozmawia. Lubi podróże, muzykę, dobre kino oraz rozmowy z ludźmi. Na co dzień przedszkolanka, do której lgną wszystkie dzieci. Mama dwójki dzieci.
Marta Fajkowska
Marta Fajkowska
Jest odpowiedzialna za media społecznościowe i robienie zdjęć. Młoda i energiczna, właściwie wszędzie jej pełno i jest zawsze tam gdzie potrzeba. Dzięki niej na bieżąco wiadomo co na festiwalu gra. Kocha śpiewać, tańczyć i pielgrzymować i uśmiechać się 24 godziny na dobę.
Dominik Ostrowski
Dominik Ostrowski
Zajmuje się gośćmi oraz całą oprawą graficzną festiwalu. Otwarty na każdego człowieka, ma zawsze czas i dużo wyrozumiałości. Kocha mówić i rozmawiać o Bogu oraz sprawach, z którymi przychodzą do niego ludzie. Ceni wolność i niezależność. Interesuje się designem, teologią i muzyką. Mąż, tata i opiekun wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca.
Krzysiek Zawłocki
Krzysiek Zawłocki
Odpowiedzialny za część gastronomiczną i logistyczną festiwalu. Wie co najlepiej smakuje w życiu, dlatego nie pozwoli na podanie byle czego do jedzenia. Posiada ogromne poczucie humoru i jest bardzo wrażliwy. Kocha zwierzęta, w wolnych chwilach jazdę motocyklem i biesiadowanie z przyjaciółmi. Mąż i tata.
ks. Paweł Kilimnik
ks. Paweł Kilimnik
Duszpasterz młodzieży, odpowiedzialny za reprezentowanie Festiwalu LFL z ramienia Diecezji Świdnickiej. Otwarty na relację z drugim człowiekiem, mający na uwadze przekazywanie Bożej miłości młodym ludziom. Od niedawna dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Bardzie.
ks. Łukasz Basisty
ks. Łukasz Basisty
Na festiwalu odpowiedzialny jest za LSO, oprawę Liturgiczną oraz Strefę Miłosierdzia. Chętny do pomocy i otwarty na drugiego człowieka, nie boi się trudnych rozmów. W swojej parafii szkoli ministrantów i prowadzi spotkania dla tych, którzy są nieco dalej od Kościoła. Należy do ruchu Światło – Życie.
ks. Kuba Klimontowski
ks. Kuba Klimontowski
W czasie LFL odpowiedzialny za arcyważną i żmudną funkcję jaką jest obsługa przyjezdnych grup na rejestracji. Cierpliwy i zawsze uśmiechnięty. Zaangażowany w Duszpasterstwo Młodzieży, KSM, Taize i ŚDM.
ks. Jarek Biłozor
ks. Jarek Biłozor
W tym roku „zagra pierwsze skrzypce”, czyli będzie pełnił rolę mistrza festiwalu. Swoją charyzmą, ciętą ripostą oraz poczuciem humoru chce zarażać innych, a przede wszystkim pokazywać Jezusa jako Przyjaciela. Zajmuje się młodzieżą, dziećmi i ministrantami w parafii. Kocha wspinaczkę górską, wyzwania oraz muzykę.