Wraz z żoną Mają (kompozytorką, artystką) należą do wspólnoty uwielbienia „Głos Pana” w Skierniewicach. Prowadzą fundację SOWINSKY.pl oraz kanał na youtube, spotify „Na werandzie’.

Jak mówią:
Pan Bóg dotknął naszego życia, przemieniając nasze serca. Od chwili spotkania z Nim, zapragnęliśmy służyć Mu tym, czym sam nas obdarzył. Naszymi talentami, czasem, możliwościami, które przed nami otwiera. W odpowiedzi na to wezwanie, założyliśmy Fundację „SOWINSKY”, której głównymi celami są: ewangelizacja, działalność profilaktyczna i szeroko rozumiana twórczość i jej promowanie.

Bierzemy udział w wielu różnych projektach jednocześnie. W internecie i w świecie rzeczywistym. W internecie tworzymy kanał na YouTube, na którym zamieszczamy „Na Werandzie Podcast”, nowe pieśni uwielbienia, dłuższe modlitwy uwielbienia oraz filmy inspirowane Słowem Bożym i dokumentami Kościoła. Na Facebooku i Instagramie prowadzimy stronę, której celem jest również ewangelizacja: przez artykuły, rozważania, dzielenie się inspirującymi cytatami i grafikami, które je upiększają.

W internecie miesięcznie docieramy do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset tysięcy osób. Odwiedzamy też wiele różnych miejsc, dając świadectwo o Panu Jezusie, prowadząc wieczory chwały, prowadząc dłuższe spotkania formacyjne dla członków wspólnot. Odwiedzamy parafie, wspólnoty, szkoły, ośrodki, gdzie pomagamy innym stawać się odważnymi świadkami Chrystusa w codzienności, otwierając się na Jego prowadzenie w posłudze charyzmatami.

SOWINSKY.pl

Podziel się ze znajomymi!