Finalistka Miss Polonia, kato youtuberka, opowiada o swoim doświadczeniu życia z Bogiem!

Od dawna noszę w sercu pragnienie, aby wśród kobiet zaistniała jedność, wzajemny szacunek i wsparcie. W 2018 roku znalazłam się w Finale Miss Polonia – wierzę, że nie był to przypadek. Dzięki temu konkursowi zaczęłam dostrzegać potrzebę powrotu do prawdziwej kobiecości opartej na zamyśle Boga. W lipcu 2018 roku oddałam swoje życie Jezusowi. Od tego momentu uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem oraz zachęcać kobiety do otwartości na Boże działanie, inspirować i pobudzać do kreatywnego działania, co dzieje się tutaj na kanale YouTube i w społeczności Idź ze swoją siłą!
Siła siostrzeństwa ma niezwykłą moc.

Kocham ludzi i kocham kobiety w całej ich różnorodności, przejawach, formach.

Pragnę im przypomnieć, że jesteśmy siostrami i możemy na sobie polegać, wzajemnie sobie kibicować, być dla siebie wsparciem – szczególnie, gdy w naszym sercu jest miłość Boga! To też dokonało się na ostatniej konferencji. Bogu Chwała!

„Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, królewskim diademem w dłoni twego Boga. Nie będą więcej mówić o tobie „Porzucona”, o krainie twej już nie powiedzą „Spustoszona”. Raczej cię nazwą „Moje w niej upodobanie”, a krainę twoją „Poślubiona”*. Albowiem spodobałaś się Panu i twoja kraina otrzyma męża.” Iz 62

Podziel się ze znajomymi!