Owca to ten, kto przyznaje, że potrzebuje innych owiec i Pasterza i daje się się Pasterzowi odnaleźć, a On wtedy czyni wszystko nowe. zebrał nas z różnych miast na pełnych łaski wydarzeniach. dzielimy to samo doświadczenie nowego życia w Bogu i wdzięczni chcemy razem oddawać Mu CHWAŁY.

Ich muzyka jest pełna uwielbienia i chwały dla Dobrego Boga. Słowa oparte na Słowie Bożym, ubrane w nowoczesne, elektroniczne brzmienia, pomagają oderwać się od tego, co ziemskie na rzecz tego, co WIECZNE. Zespół zawiązał się podczas Weekendów Pełnych Łaski. W grudniu 2015 roku wystąpił po raz pierwszy jako owca.

Zespół chce żyć uwielbieniem – stawiać Boga w centrum życia i oddawać Mu chwały, bo jest tego godzien. Gryzienie Słowa, wpisywanie owoców tego procesu w dźwięki i wołanie o Ducha, by w nas się modlił – tak powstają #chwały.

“Żywe Chwały to seria siedmiu premierowych utworów w wersji LIVE, którymi chcemy uwielbić Boga tym, co nam bliskie.” – piszą muzycy

Potencjał muzyczny Jana Smoczyńskiego (współpracuje m.in. z Urszulą Dudziak, Kayah, Nataszą Urbańską) oraz wokale Agnieszki Musiał (New Life’m) i Kasi Bogusz (DIKANDA) został świetnie wykorzystany i otrzymaliśmy kawał dobrej, nowoczesnej muzyki uwielbieniowej.

Zespół owca w składzie: Kasia Bogusz, Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński, Michał Starkiewicz, Krzysztof Łochowicz, Adam Kabaciński, Kamil Siciak.