Znany w mediach społecznościowych jako „ksiądz z osiedla” lub „ksiądz w kapturze”. Od 2020 opublikował ponad 50 filmików, które obejrzało kilka milionów osób. Nie boi się poruszać tematów trudnych i ważnych dla młodzieży. Opiekuje się grupą młodzieżową, organizuje akcje charytatywne, uczy w szkole.

Jak sam mówi:
Staram się słuchać młodzieży i pomóc im w sprawach, które są dla nich trudne. Nikogo nie oceniam, chcę pokazać młodym, że Bóg jest nimi. Należę do zgromadzenia zakonnego księży Salwatorianów. Zaraz po święceniach myślałem, że zostanę wysłany do Madrytu, potem do Meksyku, a skończyło się na tym, że mam życie jak w Madrycie tyle, że w Elblągu

Opiekuję się Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej, który zrzesza młodzież ze szkół ponadpodstawowych. W czasie pandemii jedna z moich uczennic dodała mnie do grupy o piciu wódy. Napisałem tam słowa powitania, a po jakimś czasie zapytałem o pomoc w rekolekcjach. Ku memu zdziwieniu spotkałem się z bardzo życzliwym przyjęciem. Efektem było nagranie rekolekcji”Jaka to wóda?” :)

Podziel się ze znajomymi!